Kontakt z notariuszem

Kancelaria notarialna Notariusz Sylwii Martynowskiej położona jest w centrum Łodzi, przy ulicy Rewolucji 1905 r. nr 49a w budynku biurowca „TELIMENA OFFICE” na parterze. Gwarantujemy komfortowe warunki realizacji czynności notarialnych uwzględniające konieczność zapewnienia prywatności stron.

Kancelaria notarialna Notariusz Sylwii Martynowskiej położona jest w centrum Łodzi, przy ulicy Rewolucji 1905 r. nr 49a w budynku biurowca „TELIMENA OFFICE” na parterze. 

Lokal kancelarii jest klimatyzowany, a ponadto w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. 

Kancelaria mieści się w centrum Łodzi, pomiędzy ulicą P.O.W. a ulicą Sterlinga, 
w odległości ok. 800 m od Dworca Fabrycznego, jest doskonale skomunikowana 
z każdą częścią miasta. 

Liczne połączenia komunikacji miejskiej oraz mnogość miejsc postojowych zlokalizowanych w pobliżu kancelarii – wzdłuż ulicy Rewolucji 1905 r., oraz na całodobowych strzeżonych parkingach, znajdujących się na nieruchomościach sąsiednich, zapewnią Państwu dogodny dojazd do kancelarii zarówno samochodem jak i autobusem czy tramwajem. Przystanek linii autobusowych 51A, 86A, 86B i 96C znajduje się tuż przy wjeździe na teren nieruchomości, a ponadto na pobliskim Placu Dąbrowskiego znajduje się zajezdnia większości linii autobusowych, oraz liczne połączenia tramwajowe.

ADRES

ul. Rewolucji 1905 r. 49A, Łódź
W szczególnych przypadkach czynności notarialne mogą być dokonane w dogodnym dla Państwa miejscu.

Godziny urzędowania

Poniedziałek-Piątek, godz. 9:00–17:00
Jeśli zajdzie potrzeba, możemy ustalić termin spoza normalnych godzin pracy.

Telefon

+48 791 760 999

POCZTA ELEKTRONICZNA

notariusz@martynowska.pl

piorko-spacer